Mehmet Emin Horoz Bilek Güreşi

*Liselerde Bilek Güreşi Yarışmaları* Mehmet Emin Horoz

ATİK Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü 31 Ekim 2017 Salı günü 14:30-15:45 arasında Mehmet Emin Horoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Bilek Güreşi Yarışmalarını gerçekleştirdi.

Yarışmaya kayıt yaptıran öğrenciler dışında da izlemeye gelen çok sayıda öğrenci vardı. Yarışma öncesi ve sonrasında öğrenciler kendi aralarında müsabakalar yaptı ve eğlenceli dakikalar yaşadı.

Öğrenciler yarışma için kayıt yaptırdıktan sonra kendileri için ayrılan alanda Bilek Güreşi hakeminden yarışma ile ilgili kuralları dinlediler. Hakem tarafından yarışmacılara müsabaka sırasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendirme yapıldı.

Mehmet Emin Horoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki yarışmaya toplamda 30 öğrenci katıldı. Gerçekleşen müsabakalar sonrasında Emrah Musa Kaplan birinci oldu. Samet Bozkurt ikinci, Eray Aygün üçüncü ve Mustafa Abuzeroğlu dördüncü oldu. Madalya takdimleri okul müdür yardımcısı tarafından gerçekleştirildi.

Yarışmanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, yarışmalarda hakemlik yapan Hüseyin Salih Semiz Beyefendiye, katılan yarışmacılara, izlemeye gelen öğrencilere, organizasyon ekibine ve özellikle dereceye girmiş olan yarışmacılara teşekkür eder kendilerini tebrik ederiz.

Bir cevap yazın