UZUN YILLAR HATIRLANACAK HEDİYE

Raised $1700 Donors 10 Goal $3500

UZUN YILLAR HATIRLANACAK HEDİYE

Hayatımızın her alanında ağaç ve ağaç ürünlerini tüketmekteyiz. Faydalanılan kaynakların yerine yenisi konulmadığı takdirde bir gün tamamen tükenecektir.

“Sevdiklerinize Hediyeniz Adlarına Dikeceğiniz Fidanlar Olsun”

Hayatımızın her alanında ağaç ve ağaç ürünlerini tüketmekteyiz. Faydalanılan kaynaklar, yerine yenisi konulmadığı takdirde bir gün tamamen tükenecektir.

ÇEKUD, en değerli “tükenen kaynaklar”dan olan ormanlarımızı korumak bilinci ile “kalıcı”çözümler üretebilmek için özel günlerde “kalıcı ve anlamlı” hediyeleşmeyi öneriyor, sevdiklerimizin adına dikilmiş fidanları hediye etme imkânı sunuyor.

Fidan Kart, hediye edenin ve edilenin isimlerinin yazılabileceği kişiye özel bir kartdır.

Sizler de ”FİDAN KART” projesi ile yakınlarınızın özel günlerinde (doğum günü, doğum, geçmiş olsun, evlilik yıl dönümü,  vefat  vb.) kendi adınızla fidan hediye edebilir, ayrıca  ziyaret, konferans, panel, seminer vb. kurumsal etkinliklerde konuşmacılara ve protokole plaket, çiçek buketi vb. yerine Fidan Kart takdim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her bir Fidan Kart ile bir fidan hediye edilmektedir.  Fidan Kart, ÇEKUD Hatıra Ormanı’nda dikilen fidan sayısı kadar 1’den 80.000’e kadar numaratörle numaralandırılarak basılmıştır.  Ayrıca Fidan Kart üzerinde bulunan kare kod uygulaması ile akıllı telefonlardan fidanın dikildiği alan görülebilmektedir.

Fidan Kart  almak için TIKLAYINIZ

fidankart-arka

fidankart-on