Evim Kampım Olsun 2

EVDE KAMP KURDULAR

#EvimKampımOlsun2 Projesiyle İzciler 3 Gün Boyunca Kendi imkânları ile Evlerinde Kamp Yaptılar.

Server Gençlik ile Server Genç Hanımlar’ ın ortaklaşa düzenlediği proje Cuma günü 17:00’de başladı.

Türkiye’nin 58 farklı şehrinden 88 izcilik kulübüne kayıtlı iki bin 500 izci ve 300 izci lideri katılım sağladı.

Oturma odalarına, kendi odalarına ve salonlarına evdeki malzemeleri kullanarak çadır kuran izciler, izci selamı vermeyi unutmadı.

18-20 Aralık 2020 tarihlerinde uygulanan kampımız, evden çıkma kısıtlamalarına dikkati çekerek, evlerde güzel vakitler geçirilmesine büyük destek oldu.

“Her Gün Bir İyilik Yap” vurgusuyla icra edilen kamp programında izcilerin yaptığı etkinlikler ailelere, akrabalara ve komşulara mutlu anlar yaşattı.

Projede; ailece kitap okuma, ailece oyun, kek yapımı, akraba ve dost iletişimi, ilk yardım, bir iyilik yap istasyonu, spor egzersizi ve bayrak töreni gibi etkinliklerin yer aldığı #EvimKampınOlsun2 projesinde izciler liderleriyle online platformlardan iletişim kurarak eğitim seminerlerine katıldılar.

Ülkemizin dört bir yanından projeye emek veren ve gayret gösteren tüm proje ortaklarına izci liderlerine teşekkür eder, ortak yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.”

Cuma akşamı Doğal Çadır Kurulumu, Ailece Film İzleme ve Kişisel Temizlik gibi etkinliklerle başlayan proje, 20 Aralık İkindi vakti sona erdi.

Evim kampım olsun videomuz.

Bir cevap yazın