Üstün Başarı Ödülü

 

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, hicri 1439, miladi 2017 – 18 yeni dönem açılış toplantısını Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 660 katılımcının iştirak ettiği toplantı, hicri 9 – 11 Muharrem 1439, miladi 29 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlendi.

Programlarda, Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen uluslararası Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması’nın yeni dönem açılış toplantısı da yer aldı.

Kur-an’ı Kerim tilaveti ile açılan program Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Server Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Okuyan’ın selamlama konuşması ile devam etti.

Zinde Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yıldız ve Zinde Gençlik önceki dönem Başkanı Adem Öztürk, katılımcılara hitap ederek önemli bilgiler aktardı.

Açılış programının ardından ihtisas alanlarına göre oluşturulan 5 ayrı kategoride, ikisi ortak olmak üzere 6’şar istişare ve değerlendirme toplantısı tertip edildi.

Programda Kişisel Gelişim Uzmanı Psikolog Ümit Hakan Bozkurt, “etkili iletişim” konulu seminer sundu.

 

Ödül Töreni ve Yöresel İkramlar;

30 Eylül’de yapılan “Zinde Gençlik Ödülleri 1438” programında heyecanı zirveye taşıyan ise çok sayıdaki kulüp ve liderlerin başarı durumlarına göre ödüllendirilmesi oldu.

ATİKDER kulübümüz Türkiye Geneli Üstün Başarı ödülüne layık görüldü.

Üstün başarı ödülünün kazandırılmasında emek veren izci liderlerimize ve izcilerimize sporcularımıza ve ufka yolculuk komisyonumuza teşekkür ederiz.

http://zindegenclik.org/zinde-genclik-odulleri-2017-sahiplerini-buldu/

http://zindegenclik.org/zinde-genclik-yeni-donem-acilis-toplantisini-ankarada-gerceklestirdi/

http://zindegenclik.org/zinde-universite-genclik-kampi-biriz-birdeniz-kardesiz-temasiyla-duzenleniyor/

http://zindegenclik.org/zinde-genclik-5-turkiye-genc-erkekler-bilek-guresi-yarismasi-duzenliyor/

Bir cevap yazın